TERMOMETRY I SZKŁO : termometry zaokienne, termometr pokojowy, wewnętrzny, zewnętrzny, rurka fermentacyjna TERMOMETRY :: O sklepie
 
    Strona głównaO sklepieRegulaminDla hurtownikaKontaktCiekawostki PL EN RU DE
 
     
     
     
 

Skarbonki szklane
Termometry pokojowe
WYPRZEDAŻE
Termometry zaokiennne
Termometry przemysłowe
Termometry laboratoryjne
Termometry różne
Szkło laboratoryjne na zamówienie
Domowa produkcja wina
Pozostałe wyroby seryjne
O sklepie


W sklepie E-TERMOMETRY.COM/E-SZKLO.COM prowadzona jest sprzedaż termometrów oraz innych wyrobów ze szkła zarówno dla firm jaki i osób fizycznych. Na wszystkie zakupy wystawiana jest faktura VAT, a podawane ceny są wartościami brutto.

W sklepie możliwe jest prowadzenie zakupów zarówno przez klientów jednorazowych (bez konta) jak i klientów zarejestrowanych (po wypełnieniu formularza). Klienci hurtowi uprawnieni są (po rejestracji w strefie DLA HURTOWNIKA i weryfikacji danych) do zakupów po obniżonych cenach i do odroczonych terminów płatności.

Sklep internetowy E-TERMOMETRY.COM/E-SZKLO.COM prowadzony jest przez firmę KAPILAR-PRODUCENTA SZKŁA z siedzibą w Antoniewie k/Łodzi.

Firma KAPILAR istnieje na polskim rynku szkła od 1981 roku i jest jedynym polskim producentem wyrobów z rurek szklanych posiadającym certyfikat systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2001. Wysokie umiejętności techniczne kadry oraz nowoczesna infrastruktura pozwalają produkować wyroby na najwyższym poziomie.

Siedziba KAPILAR Certyfikat ISO

Jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w branży, KAPILAR posiada uprawnienia do szkolenia i prowadzenia egzaminów w zawodzie formierza rurek szklanych. Chętnie organizuje lekcje otwarte dla młodzieży, która chce poznać tajniki obróbki szkła oraz wspiera artystów w realizacji ich szklanych wizji.

Formowanie szkłaWyginanie rurek

 


fraza:
szukaj w opisach
 


Login  
Hasło  
   
rejestracja/załóż konto
przypomnij hasło

wpisz swój e-mail

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywanie informacji handlowych o serwisie www.e-termometry.com od P.P.H.U. " KAPILAR " Lechosław Frankowski w Antoniewie/k Łodzi (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub na czas niezbędny dla prawidłowej realizacji zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności zawartą w Regulaminie serwisu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych i moich uprawnieniach uzyskam tutaj.Dzięki termometrowi dowiesz się jaka jest aktualna tem-
peratura na całym świecie!
    
Odwiedź nasz sklep z neonami:

Sklep e-neony.com

Wejdź na naszą witrynę firmową:

Strona kapilar.pl


Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki plików cookies.


 
   
      Strona głównaO sklepieRegulaminDla hurtownikaKontaktCiekawostki  
Design i wykonanie: MIMO Multimedia